Manager/Koordynator Sieci Sklepów( br.piekarniczo-cukiernicza)

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów (sieciowych sklepów firmowych) działającego w obszarze produkcji pieczywa i wyrobów cukierniczych poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń, Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek,Włocławek

OBOWIĄZKI:

  • Bieżący nadzór nad sprzedażą w sieci detalicznej sklepów firmowych
  • Rekrutacja i szkolenie personelu
  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek i ich promocja
  • Współtworzenie i realizacja planów sprzedażowych
  • Dbanie o wysoki poziom satysfakcji klientów
  • Nadzorowanie oraz skuteczne motywowanie podległego zespołu sprzedażowego
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Wdrażanie programów promocyjnych

WYMAGANIA:

  • Znajomość branży spożywczej, mile widziana branża piekarniczo-cukierniczej
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • Łatwość nawiązywania kontaktów

PRACODAWCA ZAPEWNIA:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę, stała pensję ,
  • Premie od osiągniętych celów sprzedażowych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • Samochód służbowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i targach branżowych

KANDYDACIE:

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców przez HRS Projekt sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.