w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

To ogłoszenie wygasło 74 dni temu

REN Sp. z o. o. jest jednym z największych dystrybutorów żywności w sektorze FMCG.  W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Zamówień

Miejsce pracy: Marki

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna m.in. za:

 • Zamawianie towarów na podstawie wcześniejszej analizy potrzeb, poziomu zapasów i rotacji towarów;
 • Kompleksową obsługę zamówień w tym:
  • wprowadzanie zamówień do systemu,
  • ustalanie z dostawcą terminu realizacji zamówień
  • weryfikowanie terminowości realizacji zamówień,
  • nadzór nad prawidłowym wprowadzeniem i obsługą zamówień towarów gratisowych.
 • Bieżącą współpracę z działami sprzedaży i logistyki.

Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy:

 • Wykształcenie min. średnie;
 • Co najmniej 2 –letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
 • Mile widziane doświadczenie w pracy w strukturach wielooddziałowych;
 • Umiejętność obsługi programów MS Office, w szczególności MS Excel;
 • Zdolności analityczne oraz skrupulatność w działaniu;
 • Zaangażowanie i bardzo dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

 • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
 • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Aplikuj teraz

Informujemy, że Administratorem danych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych jest REN Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Tartaczna 3, 26 – 600 Radom. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowiska w REN Sp. z o. o.. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922, ze zm.).”

Jeśli chcecie Państwo uczestniczyć w przyszłych rekrutacjach prosimy dopisać następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922, ze zm.).”

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@gruparen.eu

Obowiązek informacyjny:

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 6 miesięcy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.  

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Praca w mieście