w aktówce

To ogłoszenie wygasło 71 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy Pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy zajmującej się produkcją wyrobów medycznych, kosmetyków i suplementów diety, poszukujemy osoby na stanowisko:

Ślusarz na produkcji

Miejsce pracy: Poznań, Luboń, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo
Region: wielkopolskie
Numer ref.: OUD/WYSOG/022019

Wysogotowo

Firma zatrudni specjalistę z umiejętnościami oraz doświadczeniem w obszarze ślusarstwa, który z rzetelnością i zaangażowaniem wesprze zespół pracowników produkcyjnych.

Do zadań zatrudnionego pracownika będzie należeć głównie obsługa oraz prowadzenie konserwacji i przezbrojeń urządzeń procesowych.

Za wysiłek i pracowitość zagwarantujemy nie tylko wysokie wynagrodzenie, ale także bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, w tym dodatki do urlopów oraz... wolne weekendy!

Praca od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00.

Wyślij CV lub zadzwoń po numer 91 430 27 24 i porozmawiaj z Agatą - naszym rekruterem :)

Aplikuj teraz

Praca w mieście