Firma Human Focus Sp. z o.o. widnieje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 7910 i od 2011 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne swoim Klientom. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik produkcji
produkcja przemysłowa – wyposażenie wnętrz

Lokalizacja: okolice Trójmiasta

Główne zadania:

Zarządzanie produkcją, w tym:

  • Odpowiedzialność za proces produkcji
  • Współpraca z działem handlowym
  • Tworzenie planów produkcyjnych w oparciu o realizowane projekty
  • Zarządzanie zasobami produkcyjnymi
  • Optymalizacja procesów
  • Sporządzanie harmonogramów, monitorowanie realizacji planów
  • Wdrażanie nowych rozwiązań, proponowanie działań innowacyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze planowania i zarządzania produkcją
  • Znajomość zasad organizacji procesu produkcji
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP
  • Znajomość programu Excel
  • Kreatywność, pomysłowość, innowacyjność
  • Otwartość na nowe pomysły i rozwiązania
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielna i odpowiedzialna postawa
  • Nastawienie na współpracę z innymi działami

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • realizację ciekawych projektów w niekorporacyjnym środowisku pracy
  • możliwość realnego wpływu na proces produkcji i wdrażania autorskich pomysłów

Prosimy o dodanie stosownej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Human Focus Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Kierownika Produkcji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).