HR Biznes Partner (Wspierający)

Warszawa, mazowieckie, Polska
66 dni temu

W  Medicover Stomatologia zmieniamy sposób dostarczania dentystyki w Polsce. Jesteśmy pierwszym konsolidatorem rynku usług stomatologicznych, dla którego liczą się doświadczenia pacjenta, jakość dostarczanych usług oraz bezpieczeństwo.

W ostatnich trzech latach urośliśmy prawie trzykrotnie dzięki wzrostowi organicznemu oraz akwizycjom najlepszych klinik w Polsce. W przyszłości chcemy rosnąć jeszcze szybciej, stając się niekwestionowanym liderem, który z usług stomatologicznych tworzy nowy, zdrowy styl życia.

Jeśli chcesz stanąć na czele ludzi tworzących z pasją Medicover Stomatologia, jesteś ambitny, chętnie podejmujesz wyzwania, dążysz do ciągłego udoskonalania, a przy tym jesteś analityczny
i potrafisz priorytetyzować zadania, dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref.: HRW/2018

Poszukujemy osoby, która:

  • Jest przedsiębiorcza, pomysłowa i skuteczna w doprowadzaniu spraw do końca
  • Potrafi świetnie budować relacje oparte na zaufaniu i współpracy
  • Motywuje ją możliwość zmiany otaczającej ją rzeczywistość i realizacji własnych pomysłów
  • Potrafi się szybko uczyć i dostosowywać do zmieniających się warunków i otoczenia
  • Posiada umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie z wieloma wyzwaniami na raz
  • Posiada 3-letnie doświadczenie w HR zdobyte w dynamicznym i wymagającym środowisku pracy
  • Zna prawo pracy w stopniu umożliwiającym doradztwo managerom w sprawach pracowniczych

Obowiązki:

  • Wsparcie obszaru Medicover Stomatologia poprzez identyfikację potrzeb i wyzwań w obszarze HR oraz kreowanie i wdrażanie odpowiednich rozwiązań, mających na celu dalszy wzrost Biznesu.
  • Koordynacja i wdrażanie ogólnofirmowych procesów i projektów HR w Medicover Stomatologia (np. w zakresie zarządzania wynikami pracy, badania i budowy zaangażowania, szkoleń i rozwoju, polityki wynagrodzeń i benefitów, employer brandingu etc.)
  • Zapewnienie płynnej i skutecznej realizacji procesów: rekrutacji, zatrudnienia, onboardingu i rozwoju personelu dla managerów Medicover Stomatologia
  • Wsparcie biznesu i doradztwo z zakresu prawa pracy, rozwiązań i narzędzi HR, komunikacji a także wsparcie w procesie przeprowadzania zmian oraz w rozwiązywaniu bieżących problemów i podejmowaniu decyzji personalnych.

Oferujemy:

  • Wsparcie zespołów eksperckich HR w realizacji agendy HR dla obszaru Medicover Stomatologia.
  • Bezpośrednią współpraca z zespołem zarządzającym Medicover Stomatologia.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i zdobycia unikalnych doświadczeń biznesowych.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi.
  • Możliwość udziału w innowacyjnych projektach zmieniających oblicze medycyny w Polsce.
  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy.
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • Benefity (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, karnety i pakiety sportowe i kulturalne, ubezpieczenie NNW, bony świąteczne, szeroka oferta zniżek na produkty w ramach platformy zakupowej Medicover_Benefits, bezpłatny dostęp do platformy MedicoverGO oferującej indywidualne plany dietetyczne i treningowe, możliwość skorzystania z szerokiej oferty akcji profilaktycznych oraz oferty zniżek na usługi oferowane przez inne spółki w ramach Grupy Medicover).