Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

Kraków, małopolskie, Polska
71 dni temu

Jesteśmy międzynarodową firmą inżynierską, świadczącą usługi doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi dla państwowych i publicznych klientów z wielu branż przemysłu (energetyka, petrochemia, farmaceutyka), infrastruktury transportowej (drogi, mosty, koleje) i wodno-kanalizacyjnej. Realizujemy projekty inwestycyjne na całym świecie, m.in. wioski olimpijskie czy projekty ochrony przeciwpowodziowej. W Krakowie tworzymy Globalne Centrum Projektowe, które aktualnie zatrudnia ponad 600 inżynierów różnych branż.

Workplace: Kraków

Region: małopolskie

Numer ref.: BIA0004X1

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie projektów elektrycznych zawierających schematy jednokreskowe, widoki czołowe rozdzielnic, plany instalacji odgromowej, trasy koryt kablowych oraz detale instalacyjne
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych, wymagań technicznych, szkiców, rysunków i wykonywanie obliczeń w celu wsparcia działań technicznych, związanych z systemami dystrybucji energii elektrycznej
  • Opracowywanie raportów, analiz i obliczeń technicznych
  • Modelowanie wyposażenia elektrycznego w 3D w oprogramowaniu Revit MEP
  • Praca pod nadzorem bardziej doświadczonych projektantów

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie w zakresie elektrotechniki
  • Znajomość norm i standardów projektowych
  • Wiedza z zakresu obliczeń zwarciowych, systemów elektrycznych i koordynacji zabezpieczeń
  • Bardzo doba znajomość oprogramowania AutoCAD oraz pakietu biurowego MS Office
  • Komunikatywny angielski
  • Pozytywne nastawienie, dobre umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów obejmujący prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, elastyczne godziny pracy
  • Możliwość dofinansowania nauki języka angielskiego
  • Udział w międzynarodowych projektach, możliwość wyjazdów zagranicznych
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Please enclose the following statement in your application: "I hereby agree for processing the following personal information strictly for the purposes of recruitment processes in accordance with the regulation for the protection of personal data, passed on 29.08.1997 (Dz.U. No. 133, item 883)".