W dogodnej lokalizacji, w ścisłym centrum Bielska-Białej, funkcjonuje nasze Globalne Centrum Usług Biznesowych wspierające procesy administracyjne m. in. Finanse i Księgowość, HR, IT, IA,  na rzecz naszych spółek zlokalizowanych na całym świecie. Poszukujemy zarówno ambitnych absolwentów rozpoczynających swoją karierę zawodową jak i profesjonalistów w swojej dziedzinie, chcących wesprzeć nas swoim doświadczeniem i zdobyć nowe umiejętności.

Do naszego Globalnego Centrum Biznesowego prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Młodszy Księgowy z j. niemieckim

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Region: śląskie

Jeśli lubisz i potrafisz pracować w zespole, masz zdolności analityczne, a do tego znasz język niemiecki na komunikatywnym poziomie, zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj!

Będziesz częścią zespołu odpowiedzialnego za księgowanie faktur, bieżący kontakt z dostawcami oraz zapewnienie terminowego zamykania okresów księgowych.

Twoje pozostałe zadania:

  • Uzgadnianie oraz analiza kont dostawców
  • Zapewnienie zgodności z przepisami rachunkowości, podatkowymi, korporacyjnymi oraz kontrolami SOX
  • Dostarczanie oraz wspomaganie inicjatyw ciągłego udoskonalania procesów oraz udział w nagłych dodatkowych projektach

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min średnie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • Dobre posługiwanie się MS Excel

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze finansów
  • Znajomość SAP
  • Wysoki poziom komunikacji oraz zdolności interpersonalnych

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość korzystania z benefitów m.in. Karta MultiSport, ubezpieczenia grupowe, opieka medyczna
Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Cooper Standard Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul Piekarska 77. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Cooper Standard Polska Sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.