Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT. Jako Grupa Kapitałowa Asseco działamy w 54 krajach na całym świecie (m.in. Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Bałkany, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Skandynawia, Izrael, Stany Zjednoczone, RPA). Nasza firma to miejsce nowoczesne i przyjazne pracownikowi. Zatrudniamy około 20 tys. wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym ok. 5 tys. w Polsce.

Tester Automatyczny

Miejsce pracy: Gdynia

Region: pomorskie

Masz doświadczenie w automatyzacji testów i chcesz rozwijać umiejętności przy projektach dla Poczty Polskiej, z usług której korzysta 90% Polaków? Chcesz testować nowe rozwiązania, optymalizujące przepływ danych między systemem centralnym a tysiącami placówek w całym kraju? Jeśli tak, zaaplikuj i dowiedz się więcej.

Czym będziesz się zajmować?

  • Testowaniem oprogramowania w projektach, które realizujemy dla Poczty Polskiej: firmy o ponad 460-letniej tradycji, zatrudniającej ponad 80 000 pracowników
  • Projektowaniem, implementacją i wykonaniem testów automatycznych aplikacji
  • Utrzymywaniem i dostosowaniem skryptów testowych do zmian w systemie informatycznym
  • Konfiguracją i utrzymaniem środowisk testowych
  • Analizą dokumentacji analitycznej
  • Weryfikacją i raportowaniem wyników wykonania skryptów testowych
  • Rozwiązywaniem problemów w ramach świadczonego serwisu dla użytkowanych systemów
  • Ścisłą współpracą z innymi członkami zespołu wytwórczego

Co będzie Ci potrzebne, aby wykonywać codzienne zadania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku testera automatycznego/developera
  • Znajomość języków programowania np. JavaScript, VBScript, C# (testowany system napisany jest w Visual Studio .NET C# oraz Angular)
  • Znajomość procesów i metodologii wytwarzania i testowania oprogramowania
  • Zagadnienia związane z Continuous Integration (np. Jenkins)
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz raportowania błędów (np. JIRA)
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych i ich administrowania oraz konstruowania zapytań SQL

Mile widziane:

  • Znajomość oraz doświadczenie w używaniu narzędzi do automatyzacji testów (korzystamy z Selenium, Selenium WebDriver, Protractor, Test Complete)
  • Certyfikat ISTQB Certyfikowany Tester Poziom Podstawowy

Benefity

  • Praca w największej spółce IT
  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Szkolenia
  • Kursy językowe
  • Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Wyjazdy integracyjne
  • Drużyna Active Team
  • Owocowe poniedziałki

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj teraz" na dole strony.