Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Gliwice

Nr. ref.: a0t4H00000Ztpp0QAB

Obowiązki:

  • księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami (m.in. faktur zakupowych, wyciągów bankowych),
  • weryfikacja poprawności wystawionych faktur,
  • prowadzenie rozliczeń pracowniczych,
  • weryfikacja i uzgadnianie rejestrów VAT,
  • współpraca w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca oraz roku,
  • uzgadnianie kont księgowych,
  • potwierdzanie sald rozrachunkowych z kontrahentami.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość programu Excel (filtrowanie, tabele przestawne etc.),
  • umiejętność księgowania FV oraz uzgadniania rozrachunków z kontrahentami,
  • umiejętność rozliczania deklaracji VAT.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w godzinach 08:00 - 16:00,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,
  • możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego,
  • pakiet Multisport,
  • możliwość rozwoju i wykorzystania swoich umiejętności,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.