Witoplast Ksielińscy s.j.

Lider w produkcji tub kosmetycznych działający na rynku od 30 lat poszukuje Pracownika na stanowisko:

Zastępca Głównego Księgowego

Miasto: Rudno

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • terminowe i rzetelne rozliczanie PIT oraz VAT
  • składanie deklaracji do US
  • sporządzanie raportów finansowych, deklaracji ZUS oraz GUS

Wymagania:

Od kandydata oczekujemy: - minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku najlepiej w firmie produkcyjnej, - rzetelności i dokładności, - wykształcenia wyższego, - dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku najlepiej w firmie produkcyjnej
  • rzetelności i dokładności
  • wykształcenia wyższego
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Oferujemy: - stabilną pracę w renomowanej firmie, - możliwość rozwoju, - atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilną pracę w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.