Operator maszyn i urządzeń

Tuchom, pomorskie, Polska
30 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tuchom

Nr. ref.: a0t4H00000ZtqASQAZ

Obowiązki:

  • praca przy produkcji wymienników ciepła: montaż pakietów,
  • obsługa narzędzi pomiarowych,
  • obsługa celi laserowej (spawa robot, należy uruchomić program z poziomu komputera),
  • sprawdzanie jakości półproduktów oraz produktów powstających w trakcie procesu produkcji.

Wymagania:

  • gotowość do pracy 3-zmianowej,
  • doświadczenie w pracy na produkcji jako operator różnego rodzaju maszyn i urządzeń (maszyny zautomatyzowane),
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi,
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę,
  • bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.