Operator wtryskarek

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
203 dni temu

TMR Plastics Sp. z o.o. w Bydgoszczy, firma o ugruntowanej pozycji na rynku, dążąca do zdobycia pozycji lidera w dziedzinie formowania wtryskowego części z tworzyw sztucznych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie oraz kontrola detali;
  • weryfikacja i oddzielenie detali  wadliwych od detali właściwych;
  • pakowanie odpowiedniej ilości detali i kontrolowanie ich ilości zgodnie ze zleceniem produkcyjnym;
  • prawidłowe gospodarowanie materiałami z tworzywa sztucznego używanymi w procesie produkcyjnym w tym minimalizacja odpadów z tworzyw sztucznych oraz mielenie pozostałości poprodukcyjnych;

Wymagania:

  • wyksztalcenie podstawowe;
  • dobra organizacja pracy;
  • mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • doskonalenie swoich umiejętności w międzynarodowej firmie;
  • dobrą atmosferę pracy;
  • ciekawą pracę;
  • pakiet szkoleń oraz premii i bonusów dodatkowych;
  • praca w systemie czterobrygadowym;

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku:

Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli:
„Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2016 r. poz. 922) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji przez TMR Plastics Sp. z o.o w Bydgoszczy (85-467) ul. Deszczowa 63a, w celu uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym oraz na umieszczenie moich danych osobowych, po zakończeniu tej rekrutacji, w bazie danych firmy i wykorzystania ich przy okazji następnych rekrutacji na takie samo lub inne odpowiadające moim kwalifikacjom stanowisko. Zgoda niniejsza zostaje udzielona na czas nieokreślony”