Ekspert ds. ogniw LTO

Gliwice, śląskie, Polska
207 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Nr. ref.: a0t4H00000ZtqNCQAZ

Obowiązki:

  • rozwój systemów zarządzania bateriami,
  • rozwój oprogramowania i algorytmów pracy układów systemu zarządzania bateriami (zwłaszcza w zakresie dedykowanych dla ogniw LTO),
  • testowanie oprogramowania,
  • opracowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną.

Wymagania:

  • biegła znajomość systemów zarządzających bateriami pojazdów elektrycznych, z wykorzystaniem ogniw LTO - warunek konieczny,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodną komunikację,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • bardzo dobra znajomość języka C,
  • gotowość do ewentualnych wyjazdów służbowych.

Klient oferuje:

  • umowę o pracę bądź B2B,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego know-how oraz doświadczenia,
  • realny wpływ na dalszy rozwój spółki,
  • udział w ciekawych projektach technologicznych,
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.