Wydawnictwo Trade Media International Sp. z o.o.

Wydawnictwo Trade Media International to firma działająca na rynku wydawniczym i internetowym, czołowy wydawca licencjonowanych czasopism branżowych w Polsce związanych z ogólnie pojętą produkcją przemysłową oraz budownictwem, właściciel kilku opiniotwórczych serwisów oraz organizator konferencji technologicznych. Więcej o Wydawnictwie mogą dowiedzieć się Państwo ze strony http://trademedia.us/pl/.

Specjalista ds. Sprzedaży / Account Manager

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż produktów oferowanych przez wydawnictwo;
  • Pozyskiwanie nowych klientów;
  • Przygotowanie oferty dla klientów według ich potrzeb;
  • Obsługa posprzedażowa klientów;
  • Realizacja zaplanowanych celów sprzedażowych;
  • Dbanie o dobre relacje i długofalową współpracę z klientami.

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie w sprzedaży;
  • Biegła obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office;
  • Odpowiedzialność za swoje wyniki;
  • Motywacja w dążeniu do wyznaczonych celów i inicjatywa;
  • Wysoka kultura osobista, uczciwość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Umiejętność zwiększania zysków i zdobywania stałych klientów;
  • Dążenie do wysokich standardów obsługi klienta;
  • Skuteczna organizacja pracy i czasu;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Osoba niepaląca;
  • Miele widziana znajomość branży przemysłowej/produkcyjnej.

Oferujemy:

  • Stanie się członkiem firmy o ugruntowanej pozycji na rynku wydawniczym w Polsce;
  • Współpracowanie z profesjonalistami o dużym doświadczeniu i umiejętnościach;
  • Możliwości rozwoju w miejscu, gdzie wykorzystuje się potencjał i zalety pracownika;
  • Profesjonalne treningi i szkolenia;
  • Dynamiczne miejsce pracy o wysokiej kulturze;
  • Miłą atmosferę w pracy.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.