Specjalista ds. Planowania Produkcji

Łódź, łódzkie, Polska
22 dni temu

To ogłoszenie wygasło

Workplace: Łódź

Region: łódzkie

Ref. number: PL68226609_E1

Miejsce pracy- Łódź Rozwiązania przemysłowe to oprogramowanie, sprzęt i usługi, które chronią, kontrolują i optymalizują zasoby w ramach infrastruktury sieci elektrycznej, co przekłada się na sprawniejszą działalność firmy. Klienci ze wszystkich branż o dużym zapotrzebowaniu energetycznym otrzymują kompleksowe produkty i usługi zwiększające niezawodność i poziom zabezpieczeń danej infrastruktury. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za efektywne planowanie zamówień w zakresie zadań i celów wyznaczonych przez przełożonego, za inicjowanie i wdrażanie zmian w procesach, koncentrując się na uproszczeniu procesów, poprawę efektywności wykonywanej pracy (własnej i zespołu) oraz standaryzacji. Realizuje cele zakładu oraz buduje, utrzymuje i udoskonala standardy pracy na swoim stanowisku. Odpowiada za efektywne zarządzanie zamówieniami od klientów wewnętrznych i zewnętrznych.

Zadania:

  • Tworzenie planów produkcji i ustalanie priorytetów;
  • Aktualizacja planów produkcji w zależności od potrzeb sprzedażowych i dostępności surowców;
  • Analizowanie możliwości zrealizowania zlecenia;
  • Sprawdzanie stanów materiałów;
  • Kontrola terminowości zleceń produkcyjnych;
  • Współpraca z działem produkcji oraz działami wspomagającymi produkcję;
  • Codzienna komunikacja w klientem.

Wymagania:

  • Wyksztalcenie wyższe;
  • Doświadczenie zawodowe z zakresu produkcji i planowania mile widziane;
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem;
  • Komunikatywność, samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Umiejętności analityczne oraz ustalania priorytetów;
  • Asertywność;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Additional information

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Talent Partner prowadzący rekrutację: Agnieszka Kulig

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.