MECHANIK/ELEKTRYK/AUTOMATYK SERWISU

miasta nie podano, małopolskie, Polska miasta nie podano, lubuskie, Polska miasta nie podano, lubelskie, Polska miasta nie podano, łódzkie, Polska miasta nie podano, warmińsko-mazurskie, Polska miasta nie podano, świętokrzyskie, Polska miasta nie podano, pomorskie, Polska miasta nie podano, opolskie, Polska miasta nie podano, zachodniopomorskie, Polska miasta nie podano, dolnośląskie, Polska miasta nie podano, podlaskie, Polska miasta nie podano, mazowieckie, Polska miasta nie podano, wielkopolskie, Polska miasta nie podano, podkarpackie, Polska miasta nie podano, kujawsko-pomorskie, Polska miasta nie podano, śląskie, Polska
104 dni temu

FEROX Energy Systems Sp. z o.o. jest firmą w pełni z polskim kapitałem, powstała w 1997 r. Na bazie podpisanych wieloletnich umów z General Electric dostarczamy na rynek Polski i krajów ościennych nowoczesne produkty, technologie oraz usługi serwisowe. Podstawowe sektory działania to energetyka oraz oil&gas, gdzie jesteśmy zdecydowanym liderem. Wieloletni i trwały rozwój firmy pozwolił na rozszerzenie aktywności na inne obszary przemysłu. Ferox Energy Systems Sp. z o.o. jest właścicielem firm z zakresu tzw. automatyzacji procesów produkcyjnych oraz specjalistycznych firm produkcyjnych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Region: Cała Polska

Numer ref.: FES/REK/2019/02/05

Opis stanowiska

  • serwis oraz remonty instalacji agregatów sprężających i kogeneracyjnych opartych na silnikach gazowych, sprężarkach gazu ziemnego i generatorach

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • znajomość zagadnień mechaniki, elektryki i automatyki
  • min. 3-letnie doświadczenie przy eksploatacji i serwisowaniu urządzeń mechanicznych (np. silniki, turbiny, sprężarki, pompy)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • komunikatywność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • zagraniczne szkolenia specjalistyczne
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Prosimy w dokumentach aplikacyjnych o zamieszczenie klauzuli

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FEROX Energy Systems Sp. z o.o., 40-599 Katowice, ul. Żeliwna 38, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018 r. poz. 1000) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.”

Administratorem przekazanych danych osobowych jest firma FEROX Energy Systems Sp. z o.o., 40-599 Katowice, ul. Żeliwna 38. Dane osobowe zbierane są na zasadzie dobrowolności. Ma Pani/Pan prawo do ich korekty, jak również usunięcia.