Młodszy Specjalista ds. Zakupów z j. hebrajskim

Łódź, łódzkie, Polska
13 dni temu

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Miasto: ŁÓDŹ

Region: łódzkie

Numer ref.: BPO/Ł/3987/18

Zadania:

  • Administrowanie procesami zamówień i kontrola jakości w oparciu o poznane procedury
  • Odpowiadanie na zapytania klientów dotyczące procesu zamówień
  • Zarządzanie bieżącą komunikacją z klientami
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby klienta i przełożonych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Znajomość języka hebrajskiego na poziomie min. B2
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane wykształcenie w zakresie ekonomii, zarządzania lub logistyki
  • Bardzo dobra znajomość Excel i Word
  • Doskonała zdolności komunikacyjne
  • Zdolności analityczne i umiejętność pracy pod presją

Nasz Klient oferuje:

  •  Atrakcyjne wynagrodzenie
  •  Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  •  Atrakcyjny pakiet benefitów
  •  Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  •  Możliwość doskonalenia umiejętności językowych

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.