Operator maszyn cnc

Świdnik, lubelskie, Polska
33 dni temu

TEMARED Sp. z o.o.

TEMARED jest liderem rynku przyczep lekkich DMC do 750 kg i jednym z największych producentów przyczep z DMC do 3,5 tony w Polsce i w Europie. Aktualnie spółka zatrudnia ponad 500 pracowników. Firma posiada ponad 250 punktów sprzedaży w Polsce i 46 krajach Europy, Afryki i Azji.

W 2018 roku w kategorii przedsiębiorstw z przychodem od 50 do 250 mln w rankingu Diamenty Forbesa firma TEMARED była najdynamiczniej rozwijającą się firmą w Polsce! Na początku 2019 roku po raz kolejny została wyróżniona tytułem Diement Forbesa.

Bogaty asortyment marki liczy ponad 200 modeli przyczep bagażowych, samochodowych, budowlanych, reklamowych, podłodziowych oraz do przewozu motocykli i quadów. co roku zwiększa się o kilkanaście kolejnych, odpowiadających potrzebom użytkowników. Przyczepy produkowane są przy wykorzystaniu najlepszych materiałów i podzespołów renomowanych producentów jak AL-KO, Aspock, Fristom, Knott, SPP, WAŚ, Winterhoff. W 2018 roku wyprodukowana została rekordowa liczba ponad 50 tys. przyczep.

TEMARED chce zostać największym i najbardziej znanym polskim producentem przyczep samochodowych oraz lawet na świecie kategorii O1 i O2, których DMC nie przekracza 3,5 tony.

Miasto: Świdnik

Region: lubelskie

Opis stanowiska:

• wykonywanie elementów zgodnie ze specyfikacją techniczną,
• ustawienie parametrów maszyny, poprzez odpowiednie zaprogramowanie,
• dbanie o stanowisko pracy,
• obsługa maszyn sterowanych numerycznie,
• wprowadzanie odpowiednich korekt,
• sprawdzanie zgodności detalu gotowego z rysunkiem,

Wymagania:

• znajomości rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
• gotowość do nauki programowania maszyn CNC
• sumienność, rzetelność, precyzja i zaangażowanie w pracę,
• mile widziane doświadczenie pracy na prasie krawędziowej lub innymi maszynami sterowanymi numerycznie,
• umiejętność pracy w zespole,
• gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy:

• atrakcyjny system wynagrodzenia (stałe wynagrodzenie oraz premie),
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie osiągającej sukcesy na rynku międzynarodowym,
• wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy,
• pracę w młodym i dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze
• dofinansowanie do benefitów socjalnych (karta multisport, prywatna opieka medyczna)

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.