PPHU EKOHELP T. SAJDAK

EKOHELP PPHU T. SAJDAK jest firmą zajmującą się sprzedażą i serwisem profesjonalnych pomp przemysłowych z napędem pneumatycznym i elektrycznym oraz narzędzi pneumatycznych znanych światowych producentów.

Firma została założona w 1990 roku i doświadczenie uzyskane na przestrzeni wielu lat działalności doceniane jest przez coraz większą liczbę klientów.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

INŻYNIER DS. APLIKACJI I SPRZEDAŻY

Jeżeli jesteś osobą zorientowaną na ciągły rozwój, nie boisz się wyzwań, a jednocześnie świetnie odnajdujesz się w kontakcie z ludźmi i tworzysz trwałe relacje, zapraszamy do naszego zespołu.

Miasto: Radom

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

·        Kontakt  ze stałymi klientami

·        Pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie sprzedaży pomp na podległym terenie

·        Zapewnienie odpowiedniej wiedzy technicznej klientom oraz aplikacja rozwiązań dostosowanych do indywidualnych wymagań

·        Praca w delegacjach

Wymagania:

·        Inżynier lub technik (preferowane wykształcenie wyższe, również osoby w trakcie studiów)

·        Czynne prawo jazdy kat. B

·        Znajomość rysunku technicznego

·        Dobra organizacja pracy i zmysł handlowy

·        Odpowiedzialność i zaangażowanie

·        Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność

Oferujemy:

·        Miła i przyjazna atmosfera w zgranym zespole

·        Potrzebne narzędzia pracy

·        Kompleksowe szkolenie wstępne

·        Stałe wsparcie merytoryczne i szkolenia, w tym wyjazdowe

·        Udział w wydarzeniach branżowych

·        Praca w stabilnej firmie