Paretti - Agencja Pośrednictwa Pracy, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego stałego, dobrego  Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Monter wentylacji - Norwegia

Region: Cała Polska

Numer ref.: MW/NOR/KG

Obowiązki:

  • Wykonywanie montażu systemów wentylacji na budowach typu: budynki przemysłowe, szkoły, szpitale, centra handlowe
  • Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • Doświadczenie na powyższym stanowisku - warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego - warunek konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Mile widziane doświadczenie z pracy w Norwegii

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i profity wynikające z pracy w Norwegii
  • Spotkanie rekrutacyjne bezpośrednio z Pracodawcą w Krakowie i Sopocie 15-16.03.2019  2019!
  • Możliwość stałej współpracy
  • Darmowe przeloty z Polski do Norwegii (koszt biletów lotniczych pokrywa pracodawca)
  • Zakwaterowanie - jednoosobowe pokoje z dostępem do internetu (koszt pokrywa pracownik)
  • Rotacyjny system pracy 6-2

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.