Inżynier Serwisu Robotów - Super High-Tech industrial Robot

Wrocław, dolnośląskie, Polska
33 dni temu

Międzynarodowa firma (Super High-Tech industrial Robot ), producent High Tech industrial Robot, poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Inżynier Serwisu. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 0-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku Inżynier Serwisu oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Zadania:

• Odpowiedzialność za prewencyjne utrzymanie pracy robotów u klienta
o Wymiana smarów, olejów i baterii, itp
o Sprawdzanie elementów robota (przekładnia, reduktor, itp.)
• Wykonywanie napraw po- montażowych u klienta, napraw oraz wykrywanie błędów
• Wsparcie Techników Robotyków przy budowaniu i montażu komórek pracy robota u klienta
• Regularne wizyty kontrolne u klienta, czasem poza normowanymi godzinami pracy
• Dbanie o wizerunek i dobro firmy
• Wykonywanie poleceń przełożonego

Oczekujemy:

• Zaangażowania
• Gotowości do wyjazdów służbowych (Europa, Ameryka, Meksyk, Japonia, itp.)
• Znajomości oprogramowania MSOffice
• Umiejętności pracy ze stresem
• Dotrzymywania terminów wyznaczonych przez klienta

• Umiejętności:

o Wiedza ogólna o obsłudze klienta przemysłowego
o Profesjonalizm i aktualna wiedza techniczna
o Znajomość rysunku technicznego
o Priorytetyzowanie zadań
• Konieczna jest znajomość języka angielskiego
• Mile widziana podstawowa znajomość języka japońskiego (warunek niekonieczny)

Środowisko pracy:

Podczas wykonywania obowiązków służbowych pracownik będzie przebywać regularnie w fabrykach,
w środowisku przemysłowym. Związane to będzie z częstymi wyjazdami do klientów (nawet do 50%
czasu pracy).
Od pracownika będą wymagane takie czynności jak: długie stanie, chodzenie oraz sięganie dłońmi i
ramionami w mało dostępne miejsca, podnoszenie przedmiotów do 20 kg.

Nasza oferta:

• Praca w renomowanej firmie z zagranicznym kapitałem
• Praca w międzynarodowym środowisku
• Możliwość lepszego poznania języka japońskiego
• Praca w Unii Europejskiej i poza nią (Meksyk, Ameryka, Japonia, itp.)
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Liczne szkolenia organizowane w firmie i poza firmą
• Rzetelny i długi proces wdrożenia
• Wsparcie specjalistów podczas wyjazdów aż do uzyskania odpowiedniego stopnia samodzielnego
wykwalifikowania
• Prywatna opieka lekarska Medicover
• Ubezpieczenie grupowe częściowo pokrywane przez pracodawcę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

www.recruit.com.pl

www.recruit-europe.eu

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".