Regionalny Kierownik Jakości (M/F)

Wrocław, dolnośląskie, Polska
4 dni temu

Polska, Wrocław 32923/001 Permanent

Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcyjna o zasięgu globalnym.

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko regionalny Kierownik Jakości.

Opis stanowiska / Job description:

  • Wspieranie podległych spółek w rozwijaniu metodologii analizy przyczyn źródłowych w celu wyeliminowania niezgodności jakościowych
  • Inicjowanie działań usprawniających w regionie na podstawie wyników auditów i wskaźników jakościowych
  • Podnoszenie świadomości dostawców oraz podległych spółek w zakresie wymagań korporacyjnych, SZJ i prawnych
  • Przeprowadzanie auditów w regionie w celu zapewnienia zgodności z wymaganiami przemysłu lotniczego, klienta i wymagań prawnych

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia w branży lotniczej
  • Znajomoś przepisów lotnictwa cywilnego (FAA, EASA, CAAC)
  • Znajomość systemu zarządzania jakością AS9110 i doświadczenie w audytowaniu według tej normy
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów w oparciu o główne wskaźniki biznesowe
  • Biegła znajomość obsługi komputera (Excel, PowerPoint, Word)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne
  • Praktyczna znajomość narzędzi CI/ACE/Six Sigma
  • Znajomość systemu SAP oraz innych informatycznych

Oferujemy / We offer:

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Prywatny Program Emerytalny
  • Dofinansowanie do ,,wczasów pod gruszą''

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page