PARETTi Rekrutacja- Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Operator maszyn/ Pomocnik operatora

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Region: opolskie

Numer ref.: OM/SO/DS

Zostań OPERATOREM lub jego POMOCNIKIEM!!!

Stanowisko: Operator produkcji- pomocnik operatora produkcji

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Zakres obowiązków:

  • obsługa linii produkcyjnej

  • dbanie o realizowanie zleceń oraz prawidłowy przebieg produkcji

  • utrzymywanie maszyny i powierzchni wokół niej w czystości

Na czym nam zależy:

  • mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • gotowość do pracy w ruchu ciągłym

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Pracę zmianową w ruchu ciągłym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie płatne w terminie (wynagrodzenie godzinowe+ dodatek za pracę w ruchu ciągłym+ premie!!!).

  • Odzież roboczą oraz wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Informacje dodatkowe:

  • Pracę na stałe i od zaraz!

  • Kontakt telefoniczny: 500 487 111

  • ODPOWIADAMY NA WSZYSTKIE ZGŁOSZENIA!!!

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.