Jesteśmy światowym liderem w rozwoju, produkcji i dystrybucji zaawansowanych technologicznie analizatorów krwi w dziedzinie gazometrii, elektrolitów i metabolitów. W stargardzkich zakładach produkujemy akcesoria do urządzeń medycznych, wspieramy ich ciągły rozwój oraz odpowiednie dostosowanie do przepisów i oczekiwań klientów. Nasz zespół Radiometer składa się z ponad 500 pracowników, którzy każdego dnia przyczyniają się do ratowania ludzkiego życia na całym świecie.

W związku z intensywnym rozwojem firmy - powstającym centrum dystrybucyjnym zaopatrującym cały świat w nasze produkty, poszukujemy zmotywowanych kandydatów, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje w globalnym zespole DC, pracując na stanowisku:

INŻYNIERA PROCESÓW LOGISTYCZNYCH

Miejsce pracy: Stargard

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie bieżących analiz efektywności systemów oraz metod pracy w Centrum Dystrybucji,
  • Przeprowadzanie audytów procesów logistycznych i powiązanych z nimi rozwiązań IT w Centrum Dystrybucji,
  • Controling procesów pod kątem ich efektywności i wydajności,
  • Optymalizacja procesów logistycznych,
  • Inicjowanie usprawnień i zmian systemowych oraz organizacyjnych,
  • Standaryzacja procesów logistycznych i systemowych w Centrum Dystrybucyjnym,
  • Koordynowanie wdrożeń nowych procesów i rozwiązań logistycznych,
  • Sporządzanie zestawień i raportów, opracowywanie dokumentacji,
  • Wspieranie użytkowników końcowych w obsłudze systemu klasy ERP i WMS.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: logistyka,
  • Doświadczenie w logistyce, szczególnie mile widziane w centrum dystrybucji,
  • Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP i WMS,
  • Znajomość zagadnień produkcyjnych i magazynowych,
  • Doświadczenie związane z zarządzaniem gospodarką magazynową,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne i analityczne,
  • Znajomość systemów zarządzania jakością ISO,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - poziom C1,
  • Gotowość do podróży służbowych.

Mamy do zaoferowania:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bonus roczny
  • Dostęp do licznych szkoleń: wewnętrznych i zewnętrznych
  • Możliwość rozwoju w dynamicznej firmie z silną kulturą LEAN
  • Interecują pracę w międzynarodowym środowisku, w gronie specjalistów
  • Gwarancję zagranicznych podrózy słuzbowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Codziennie świeże owoce
  • Ciekawe wydarzenia integracyjne

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.