Mid/Senior Javascript Developer (React+Redux)

Gdynia, pomorskie, Polska
92 dni temu

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Naszym Klientem jest polski software house, realizujący wyborowe projekty w Big Data, Android, iOS i innych technologiach dla firm głównie z UK i USA, stosujący zasadę indiwidualnego, twórczego podejścia do wykonywanych zadań. Obecnie dla tej firmy szukamy ambitnej, energicznej, ceniącej samodzielność osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia
Nr referencyjny: GL201902/19020086

Deco

Obowiązki:
  • Praca przy projektowaniu i programowaniu rozwiązań w języku JacaScript przy użyciu React/Redux
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Rozwój i utrzymanie dużej platformy webowej zorientowanej na rynek USA
Wymagania:
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Javascript oraz React/Redux
  • Znajomość:
    • Redux-saga
    • Webpack
    • ES6
    • GIT
    • Side rendering
    • Code splitting
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość UX
  • Znajomość SASS / LESS
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy 1-2 dni w tygodniu zdalnie
  • Biuro w wygodnej lokalizacji
  • Możliwość zatrudnienia na umowę B2B/UoP
  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny
  • Praca na sprzęcie firmowym dopasowanym do potrzeb i wymagań lub własnym