Mechanik Samochodowy - możliwość zakwaterowania!

Stargard, Nowogard, Goleniów, Gryfice, zachodniopomorskie, Polska
27 dni temu

Jako Agencja Zatrudnienia KS Service realizujemy procesu rekrutacyjne zarówno dla firm lokalny, jak i dla przedsiębiorstw o zasięgu krajowym oraz międzynarodowym.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, globalnego sprzedawcy pojazdów ciężarowych, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Stargard, Nowogard, Goleniów, Gryfice
Region: zachodniopomorskie
Główne korzyści z zatrudnienia:

  • wysokie wynagrodzenie z bogatym pakietem premiowym
  • dodatek urlopowy
  • codziennie bezpłatny posiłek - menu do wyboru :)
  • dostęp do ubezpieczenia oraz opeki medycznej (pakiet LuxMed)
  • dla pracowników spoza Szczecina - możliwość zakwaterowania przez pierwsze 3 miesiące!
Zakres zadań:

osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku będzie zajmowała się przede wszystkim  naprawą pojazdów ciężarowych oraz autobusów.

Szukamy osoby, która:

  • posiada minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • jest zaznajomiona ze schematami elektrycznymi oraz rysunkami technicznymi
  • ukończyła szkołę zawodową lub średnią z obszaru mechaniki/elektryki (lub pokrewnych)

Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy w autoryzowanych serwisach Scania.

Zainteresowanych zachęcamy do przesyłania dokumentów CV za pomocą formularza aplikacyjnego :)