Kierownik Logistyki Sprzedaży

Śląskie, śląskie, Polska
91 dni temu

Polska, Śląskie 32570/001 Permanent

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży automatyki domowej z okolic Katowic, która zapewnia swoim odbiorcom zaawansowane technologicznie rozwiązania.

Podsumowanie / Job summary:

Z racji na dynamiczny rozwój organizacji firma poszukuję ambitnej osoby która podejmie się m.in. optymalizacji czasów dostaw. Firma gwarantuje swoim Klientom najwyższej jakości innowacyjne rozwiązania, a pracownikom atrakcyjne miejsce pracy.

Opis stanowiska / Job description:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • z arządzanie procesami logistycznymi;
  • pracę nad danymi stałymi materiałów pod kątem logistyki w celu optymalizacji asortymentu i poziomu zapasów;
  • kontrolę procesu obsługi klienta wewnętrznego;
  • organizację transportu w imporcie i eksporcie;
  • obsługę wysyłek eksportowych;
  • optymalizację i stałe usprawnianie procesów logistycznych, czasu dostawy i dostępności towaru;
  • nadzór i koordynację pracy podległego zespołu;
  • rozmowy rozwojowe z pracownikami.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: Logistyka, Zarządzanie, Inżynieria Produkcji;
  • Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie z dziale Logistyki - w firmie produkcyjnej lub dystrybucyjnej;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • Wysoko rozwinięte zdolności liderskie i interpersonalne;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i sprawnego podejmowania decyzji;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Komunikatywność;
  • Zapał i entuzjazm do pracy.

Oferujemy / We offer:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji;
  • Udział w rozwoju firmy w Polsce;
  • Praca w zgranym, międzynarodowym zespole w sprzyjającej atmosferze;
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki finansowe zależne od kompetencji i doświadczenia.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page