Financial Planning & Analysis

Warszawa, mazowieckie, Polska
6 dni temu

Polska, Warszawa 32352/001 Permanent

Moim Klientem jest Holding spółek produkcyjnych. Potencjalnym pracodawcą jest spółka, która kontroluje pozostałe podmioty w Grupie (Spółki/ Business Unity).

Podsumowanie / Job summary:

Dla mojego Klienta, międzynarodowej spółki o profilu produkcyjnym poszukuję Kandydata, który zajmie pozycję FP&A.

Opis stanowiska / Job description:

  • Raportowanie do Finance Managera
  • Odpowiedzialność za konsolidację sprawozdań finansowych
  • Udział w planowaniu i budżetowaniu
  • Analiza kosztów
  • Zamknięcie miesiąca
  • Współpraca z Dyrektorami Finansowymi Spółek z Grupy

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • doświadczenie w SSC
  • Preferowane osoby z ACCA/CIMA
  • Wymagany bardzo dobry język angielski
  • Oczekiwana bardzo dobra znajomość IRFS
  • Wymagane doświadczenie zawodowe w spółkach o profilu produkcyjnym

Oferujemy / We offer:

  • Dofinansowanie do CIMA/ACCA
  • Pakiet benefitów socjalnych
  • Opieka medyczna oraz Multisport

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page