Inżynier automatyk

Podkarpackie, podkarpackie, Polska
26 dni temu

Polska, Podkarpackie 32875/001 Permanent

Dla naszego klienta, jednego z kluczowych producentów opakowań poszukuję doświadczonego Automatyka, który wesprze firmę w realizowaniu zwiększającej się stale liczbie projektów. Ponadto klient gwarantuje dalsze możliwości rozwoju kariery zawodowej przy spełnieniu określonych warunków.

Podsumowanie / Job summary:

Opis stanowiska / Job description:

* Planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji, napraw, modernizacji i zapewnienie części zamiennych systemów sterowania w zakładzie;
* Serwis przyrządów pomiarowych;
* Opracowywanie koncepcji kluczowych remontów wanien, automatów i zestawiarni w tym wybór wykonawców, koordynacja firm zewnętrznych;
* Zabezpieczenie części zapasowych do systemów sterowania;
* Nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych na podległych obszarach;

Kogo szukamy / Profile description:

* Wykształcenie wyższe, techniczne na kierunku Elektronika, Automatyka lub pokrewne;
* Uprawnienia energetyczne w zakresie dozoru i eksploatacji grupy I i II;
* Znajomość układów napędowych serwo i VSD;
* Dobra znajomość rozproszonych systemów sterowania, sterowników PLC Siemens/ Allen Bradley;
* Dobra znajomość języka angielskiego;
* Minimum 3- letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Automatyka w firmie produkcyjnej;

Oferujemy / We offer:

* Praca w firmie o rozpoznawalnej marce;

* Realizowanie ciekawych, istotnych dla klienta projektów;

* Możliwość rozwoju kariery zawodowej w obecnej organizacji;

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page