Kierownik Budowy

Wrocław, dolnośląskie, Polska
23 dni temu

Polska, Wrocław 32904/001 Permanent

Dla naszego klienta, Dewelopera z długoletnim doświadczeniem na rynku mieszkaniowym szukamy doświadczonego Kierownika Budowy. Rekrutacja jest związana z dynamicznym rozwojem portfela nieruchomości i za tym idącymi nowymi inwestycjami. Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się nadzorem i kontrolą prac przy budowie nieruchomości mieszkaniowej we Wrocławiu.

Podsumowanie / Job summary:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór i koordynowanie prac budowlanych przy inwestycji mieszkaniowej na terenie Wrocławia.

Opis stanowiska / Job description:

  • Nadzór i koordynacja prac budowlanych na powierzonym projekcie
  • Realizacje prac zgodnie z harmonogramem
  • Bieżące monitorowanie wskaźników finansowych projektu i ich optymalizacja
  • Kontrola prawidłowości dokumentacji technicznej, kosztorysów, protokołów odbioru i rozliczeń
  • Dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy, zabezpieczenie p. poż. na budowie
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Planowanie i koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców
  • Prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami
  • Zarządzanie podległymi pracownikami
  • Ścisła współpraca z inwestorem, projektantami i inspektorami nadzoru

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - budownictwo
  • Uprawienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń
  • Doświadczenie zawodowe w realizacji projektów budownictwa mieszkaniowego na stanowisku kierownika budowy
  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zdolności analityczne i negocjacyjne
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętności menedżerskie
  • Umiejętności obsługi programów NormaPro i AutoCAD

Oferujemy / We offer:

  • Praca w stabilnej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Współpraca oparta o umowę o prace lub kontrakt B2B
  • Ambitne i profesjonalne środowisko pracy
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page