Rob-Com Robert Błaszczak Sp. Jawna

Nasza firma istnieje na polskim rynku od 1995 roku działając jako integrator systemów informatycznych oraz dystrybutor sprzętu komputerowego i urządzeń fiskalnych. Świadczymy także usługi doradcze w zakresie IT często proponując własne rozwiązania, oparte na najnowszych technologiach. Naszymi klientami są firmy z którymi budujemy partnerskie relacje, które są też kluczowym czynnikiem kształtującym relacje w naszym zespole.

Jeśli nie boisz się wyzwań, które przynosi dynamicznie rozwijający się rynek informatyczny i jesteś pewien swojej wiedzy, którą zechcesz się podzielić, dołącz do nas.

Specjalista ds. wdrożeń systemów informatycznych

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

Oczekujemy, że:

  •   pomożesz przy instalacjach systemów informatycznych w środowiskach bazodanowych,
  •   będziesz uczestniczył we wdrożeniach oprogramowania wspierającego szeroki zakres działań biznesowych,
  •   będziesz pomocny podczas interwencji serwisowych na terenie całego kraju.

Wymagania:

Potencjalny kandydacie najlepiej, jeśli:

  •   jesteś wewnętrznie przekonany o potrzebie rozwoju,
  •   masz wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub ekonomicznym,
  •   posiadasz umiejętność pisania zapytań SQL,
  •   masz znajomość zagadnień księgowych, z uwzględnieniem rozliczenia produkcji,
  •   posługujesz się językiem angielskim (B2),
  •   jesteś komunikatywny i umiesz pracować w zespole,
  •   jesteś samodzielny, dyspozycyjny i odpowiedzialny,
  •   posiadasz prawo jazdy kat. B – co najmniej 2-letnie doświadczenie.

 Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy z systemami ERP,

Oferujemy:

  •   motywacyjny system wynagrodzeń,
  •   nacisk na przyspieszony rozwój zawodowy,
  •   specjalizowane certyfikacje po roku pracy,
  •   zapoznanie się z wieloma pojęciami, związanymi z tematyką księgową, magazynową, logistyczną,
  •   radykalne zwiększenie kompetencji w działaniach informatycznych, dotykających rzeczywistych problemów klienta,
  •   udział w ciekawych projektach.