Sales&Marketing Manager B2B- wynajem mieszkań

Warszawa, mazowieckie, Polska
24 dni temu

Polska, Warszawa 32926/001 Permanent

Naszym klientem jest jedna z największych platform mieszkań na wynajem w Polsce.

Podsumowanie / Job summary:

Kandydat na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za zarządzanie zespołem sprzedaży oraz pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami.

Opis stanowiska / Job description:

  • Organizowanie pracy zespołu sprzedaży
  • Tworzenie i wprowadzanie planów sprzedażowych, budżetu, strategii i procedur
  • Rekrutacja i prowadzenie szkoleń dla zespołu sprzedaży
  • Pozyskiwanie i utrzymanie klientów korporacyjnych
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych, działań konkurencji i wyników
  • Reprezentacja firmy na targach, warsztatach, konferencjach, kongresach branży nieruchomości
  • Realizowanie polityki sprzedażowo - marketingowej zgodnie z założonymi budżetami oraz zatwierdzonymi planami marketingowymi
  • Prowadzenie kampanii na portalach społecznościowych i w Internecie
  • Współpraca z mediami i portalami branżowymi

Kogo szukamy / Profile description:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku managerskim związane z wynajmem mieszkań lub w branży hotelowej
  • Znajomość całego procesu związanego z wynajmem mieszkań B2B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość rynku mieszkaniowego
  • Doświadczenie związane z zarządzanie zespołem
  • Samodzielność i dynamizm w działaniu
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy / We offer:

  • Stabilne zatrudnienie u lidera w branży
  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie plus prowizja za osiągnięcie celu sprzedażowego
  • Dużą samodzielność i niezależność
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wpływ na kierunek rozwoju działu i firmy

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page