Sales Assistant - wynajem mieszkań B2B

Warszawa, mazowieckie, Polska
25 dni temu

Polska, Warszawa 33032/001 Permanent

Naszym klientem jest jedna z największych platform mieszkań na wynajem w Polsce.

Podsumowanie / Job summary:

Kandydat na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za wsparcie zespołu sprzedaży w procesie wynajmu mieszkań.

Opis stanowiska / Job description:

  • Wsparcie procesu zawierania umów z najemcami instytucjonalnymi mieszkań
  • Bieżąca archiwizacja korespondencji oraz umów zawieranych z Klientami
  • Koordynacja obiegu dokumentów Klientów
  • Wsparcie działań sprzedażowych marketingowych
  • Wsparcie w procesie przygotowywania ofert
  • Wsparcie w bieżącej współpracy z księgowością, działami finansowymi, technicznymi oraz sprzedażowymi
  • Realizacja dystrybucji korespondencji z Klientami
  • Bieżący kontakt z Klientami

Kogo szukamy / Profile description:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z wynajmem mieszkań lub sprzedażą usług
  • Doświadczenie w branży deweloperskiej będzie dodatkowych atutem
  • Dobra znajomości MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy / We offer:

  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • Pracę w dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page