Młodszy inżynier jakości (branża automotive)

Wrocław, dolnośląskie, Polska
82 dni temu

Polska, Wrocław 33045/001 Permanent

Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcyjna, która wraz z rozwojem nowego biznesu poszukuje kandydata na stanowisko Inżyniera/ Młodszego Inżyniera - struktury Jakości

Podsumowanie / Job summary:

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej , zwiększającej swoją działaność na terenie województwa dolnośląskiego, aktualnie poszukujemy osobę na stanowisko Inżyniera ds analiz (pion Jakości)

Opis stanowiska / Job description:

  • Odpowiedzialność za reklemacje klientów w projektach rozwojowych
  • Przygotowanie uniwersalnego procesu analizy wadliwych produktów
  • Wybór, ocena i zakup sprzętu pomiarowego
  • Planowanie, wykonywanie i œledzenie analizy defektów baterii i jej komponentów
  • Przygotowywanie i prezentowanie raportów analitycznych
  • Tworzenie dokumentacji i raportów zgodnie z wymogami

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: Chemia, Inżynieria Chemiczna etc.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży automotive
  • Praktyczna wiedza z zakresu analizy i pomiaru komponentów
  • Praktyczna wiedza z zakresu stosowania narzędzi pomiarowych
  • Praktyczna wiedza z zakresu: Vector Toolchain (Canalyzer, Canape, CANOE) - mile widziane
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Nastawienie na współpracę z dostawcami i klientami

Oferujemy / We offer:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przejrzysta ścieżka kariery
  • Bogaty pakiet socjalny (m. in. karta Multisport, prywatne ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna enel-med.).
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page