Project Lider (m/f) - przetwórstwo tworzyw sztucznych

Warszawa, mazowieckie, Polska
108 dni temu

Polska, Warszawa 32996/001 Permanent

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, specjalizująca się w produkcji komponentów technicznych, głównie dla firm z sektora samochodowego, AGD, elektroniki użytkowej oraz kolejowego. Zakład produkcyjny oddalony jest ok. 30 km na południowy-zachód od centrum Warszawy.

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Project Lider. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie projektów związanych z wprowadzaniem nowych produktów do produkcji dla klientów z branży automotive.

Opis stanowiska / Job description:

  • Odpowiedzialność za kompleksowe prowadzenie projektów związanych z wprowadzaniem nowych produktów do produkcji dla klientów z branży automotive
  • Odpowiedzialność za kontakt z klientami w każdej fazie projektu, analiza potrzeb klientów oraz przygotowywanie ofert
  • Odpowiedzialność za kontrolę realizacji harmonogramu, terminowości oraz kontrolę i zarządzanie budżetem projektu
  • Odpowiedzialność za tworzenie i zarządzanie wewnętrznym zespołem projektowym
  • Odpowiedzialność za zarządzanie dokumentacją (APQP)
  • Przeprowadzanie oraz odbieranie audytów wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Koordynowanie testów na produkcji
  • Odpowiedzialność za rozwiązywanie problemów jakościowych
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży, zakupów, technicznym oraz narzędziowniami w zakresie realizacji projektu

Kogo szukamy / Profile description:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu/koordynowaniu projektami NPI w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w pracy w firmie z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średnio-zaawansowanym (B2), pozwalającym na swobodną komunikację
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność czytania, analizy i tworzenia dokumentacji technicznej
  • Predyspozycje do zarządzania zespołem, doświadczenie w tym obszarze będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność, asertywność
  • Samodzielność

Oferujemy / We offer:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji dającej możliwości rozwoju
  • Pakiet benefitów oraz atrakcyjne wynagrodzenie

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page