Grupa Eurocash to wiodący na polskim rynku dystrybutor z branży FMCG. W związku rozwojem unikalnego konceptu Sushi 2 Go, dostarczającego Klientom najwyższej jakości zestawy sushi, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Szef Zmiany

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Kluczowe zadania:

  • Planowanie, organizowanie i nadzór nad przebiegiem procesów magazynowych z zachowaniem obowiązujących norm bezpieczeństwa żywności;
  • Zarządzanie podległym zespołem: organizowanie i nadzorowanie pracy, wyznaczanie zadań i kontrola ich wykonania, motywowanie i szkolenie Pracowników;
  • Inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do zwiększania efektywności procesów oraz ograniczania kosztów i strat;
  • Kontakt z kontrahentami, negocjacje cen zamawianych surowców i warunków dostawy;
  • Praca w systemie (Optima) oraz dbałość o prawidłowy obieg dokumentów.

Idealny kandydat powinien:

  • Posiadać minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze magazynowania;
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Znać system Optima;
  • Być dyspozycyjny do pracy na pełen etat w równoważnym systemie czasu pracy (również praca nocna);
  • Posiadać uprawnienia na wózki widłowe;
  • Posiadać aktualne badania SANEPID;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę;
  • W pełni legalne zatrudnienie z zachowaniem wszelkich przepisów związanych z czasem pracy, BHP itp.;
  • Pakiet świadczeń z funduszu świadczeń socjalnych;
  • Pracę w prężnie rozwijającej się w firmie produkcyjnej;
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pełne wyzwań zawodowych;
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).