Młodszy Kierownik Projektu

Łódż, dolnośląskie, Polska Łódż, kujawsko-pomorskie, Polska Łódż, lubelskie, Polska Łódż, lubuskie, Polska Łódż, łódzkie, Polska Łódż, małopolskie, Polska Łódż, mazowieckie, Polska Łódż, opolskie, Polska Łódż, pomorskie, Polska Łódż, podkarpackie, Polska Łódż, podlaskie, Polska Łódż, śląskie, Polska Łódż, świętokrzyskie, Polska Łódż, warmińsko-mazurskie, Polska Łódż, wielkopolskie, Polska Łódż, zachodniopomorskie, Polska
113 dni temu

DP System Sp. z o.o.

DP System jest firmą inżynierską specjalizującą się w realizacji projektów wielobranżowych. Szczególne kompetencje i referencje posiadamy w następujących sektorach: automatyki kolejowej, przemysłowej i technicznego utrzymania nieruchomości.

W związku z realizowanymi i planowanymi projektami poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miasto: Łódż

obszar realizowanego projektu

Podstawowy zakres obowiązków:

Wsparcie Kierownika Projektu w zakresie zarządzania projektem, w szczególności:

  • dbałość o terminową realizację zadań i jakość ich wykonania oraz odpowiedzialność za budżet projektu;
  • raportowanie wewnętrzne wg wymagań Spółki oraz zewnętrzne wg zapisów umownych;
  • koordynacja i nadzór nad realizacją prac dedykowanego zespołu;
  • zarządzanie ryzykiem;
  • współpraca z firmami podwykonawczymi i dostawcami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe,
  • wiedza z zakresu automatyki kolejowej mile widziana,
  • umiejętność sprawowania kontroli nad budżetem (zdolności analityczne),
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • samodzielność i wysoka kultura osobista,
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • dobra znajomość pakietu Office,
  • mile widziane doświadczenie w procesie budowy i znajomość programów do kosztorysowania (np. Norma),
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonych Kierowników Projektu,
  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop),
  • kartę MULTISPORT po okresie próbnym.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie:

1. CV i listu motywacyjnego za pomocą Aplikuj

2.Wpisanie w temacie wiadomości: CV – Młodszy Kierownik Projektu.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, odpowiadającymi naszym wymaganiom.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest DP System Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (91-492), przy ul. Bema 61, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000217203, NIP: 7282538813, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko młodszy kierownik projektu. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.