STREFA DŹWIĘKU Salon Hi-Fi

Salon Hi-Fi Strefa Dźwięku istnieje na rynku od 2005 roku. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą wysokiej klasy wzmacniaczy stereofonicznych m.in. takich marek jak Accuphase, Octave, Leben, Ayon, Music Hall oraz kolumn głośnikowych Dynaudio, Chario, Castle, Spendor czy Phonar. Ponadto w ofercie posiadamy okablowanie firm Acrolink, Oyaide, Siltech

Naszym klientom proponujemy również kompleksowe usługi instalacji systemów kina domowego i Multiroom.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca klienta / sprzedawca

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za profesjonalną obsługę klienta, cały proces sprzedażowy wg standardów firmy, doradztwo techniczne, dbałość o stanowisko pracy.

Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

Prawo jazdy kat. B

Odpowiednia motywacja i chęć do pracy

Mile widziane zainteresowanie sprzętem HiFi oraz muzyką

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie

Stabilne zatrudnienie

Pracę w pełnym wymiarze godzin

Szkolenia produktowe i sprzedażowe

Zniżki na zakup produktów firmowych

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.