Inżynier Budowy

Gdańsk, dolnośląskie, Polska Gdańsk, kujawsko-pomorskie, Polska Gdańsk, lubelskie, Polska Gdańsk, lubuskie, Polska Gdańsk, łódzkie, Polska Gdańsk, małopolskie, Polska Gdańsk, mazowieckie, Polska Gdańsk, opolskie, Polska Gdańsk, pomorskie, Polska Gdańsk, podkarpackie, Polska Gdańsk, podlaskie, Polska Gdańsk, śląskie, Polska Gdańsk, świętokrzyskie, Polska Gdańsk, warmińsko-mazurskie, Polska Gdańsk, wielkopolskie, Polska Gdańsk, zachodniopomorskie, Polska
11 dni temu

DP System Sp. z o.o.

DP System jest firmą inżynierską specjalizującą się w realizacji projektów wielobranżowych. Szczególne kompetencje i referencje posiadamy w następujących sektorach: automatyki kolejowej, przemysłowej i technicznego utrzymania nieruchomości.

W związku z realizowanymi i planowanymi projektami inwestycyjnymi poszukujemy

doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miasto: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • kontrola postępu prac,
  • przygotowywanie dokumentów potrzebnych do prawidłowej pracy budowy,
    - przegląd, kontrola i ocena dokumentacji technicznej,
    - monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod  względem   zgodności dostaw z harmonogramem i zweryfikowaną dokumentacją techniczną,
    - przygotowywanie dokumentacji odbiorowej, powykonawczej,
    - prowadzanie kompletności dokumentacji odbiorowej zgodnie z wymogami, umową i przepisami prawa;
  • ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu, Kierownikami Robót, Klientami i Podwykonawcami,
  • udział w spotkaniach i naradach technicznych na budowach, zarządzanie komunikacją, organizacja spotkań;
  • koordynowanie prac na budowie, delegowanie zadań i kontrola efektów pracy,
  • sporządzanie raportów i analiz dotyczących wykonywanych prac własnych DP System i podwykonawców,
  • sporządzanie dokumentacji sprzedażowej, dokumentacji kolaudacyjnej, przygotowywanie i składanie wniosków materiałowych,
  • sporządzanie wycen prac dodatkowych,
  • nadzór nad obiegiem korespondencji i nadzór w ramach BHP,
  • wykonywanie innych czynności poleconych przez przełożonych związanych bezpośrednio z zajmowanym stanowiskiem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: elektrotechnika lub pokrewne;
  • minimum roczne doświadczenia w procesie budowy,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • mile widziana znajomość programów do kosztorysowania (np.: Norma),
  • biegła znajomość obsługi komputera (w tym pakiety biurowe),
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • komunikatywność,
  • mile widziana znajomość Prawa Zamówień Publicznych i FIDIC,
  • mile widziane uprawnienia SEP.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • narzędzia niezbędne do pracy: telefon, komputer,
  • szansę zdobycia cennego i poszukiwanego na rynku pracy doświadczenia zawodowego,
  • wynagrodzenie zgodnie z kompetencjami i umiejętnościami,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego po okresie próbnym (Karta MULTISPORT),
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia GENERALI.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie:

1.        CV i listu motywacyjnego za pomocą Aplikuj teraz

2.        Wpisane w temacie wiadomości: CV – Inżynier budowy/Gdańsk.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, odpowiadającymi naszym wymaganiom.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest DP System Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (91-492), przy ul. Bema 61, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sadowego pod nr KRS: 217203, NIP: 728-253-88-13, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Inżynier budowy. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO”.