Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Warszawa, mazowieckie, Polska
19 dni temu

Grupa Eurocash to wiodący na polskim rynku dystrybutor z branży FMCG. W związku rozwojem unikalnego konceptu Sushi 2 Go, dostarczającego Klientom najwyższej jakości zestawy sushi, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Kluczowe zadania:

Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów poprzez:

  • przyjmowanie zamówień od Klientów;
  • wprowadzanie danych do systemu;
  • opieka nad terminową realizacją zamówień;
  • udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez Klientów;
  • współpraca z innymi działami firmy.

Idealny Kandydat powinien:

  • być otwarty i komunikatywny;
  • być zaangażowany w wykonywaną pracę;
  • znać programy pakietu MS Office;
  • mile widziana znajomość programów sprzedażowych/ magazynowych;
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
  • pracę w prężnie rozwijającej się w firmie produkcyjnej;
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pełne wyzwań zawodowych;
  • pracę w zgranym i zaangażowanym zespole.

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).