Młodszy Specjalista ds. technicznego wparcia sprzedaży – nie wymagamy doświadczenia

Aleksandrów Łódzki, łódzkie, Polska
133 dni temu

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Region: łódzkie

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Zadania:

  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych oraz wycen prac/produktów
  • obsługa zapytań technicznych Klientów
  • opracowywanie opisów technicznych stosowanych produktów i technologii, w tym tłumaczenie materiałów anglojęzycznych
  • prezentowanie i przeprowadzanie szkoleń z produktów dla klientów

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość połączenia pracy z nauką – wolne weekendy
  • pracę w godzinach 8-16 w komfortowym biurze
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia i poszerzenia w praktyce zdobytej wiedzy
  • wsparcie koordynatora personalnego i przejrzyste warunki współpracy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV już teraz.

Na Twoje pytania chętnie odpowiemy pod nr telefonu 506 561 604.