Młodszy Specjalista ds. technicznego wsparcia sprzedaży - atrakcyjne warunki zatrudnienia

Aleksandrów Łódzki, łódzkie, Polska
134 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. technicznego wsparcia sprzedaży.

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Region: łódzkie

Kogo szukamy?

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która zapewni wsparcie techniczne sprzedaży. Jeśli posiadasz wykształcenie wyższe techniczne i znasz język angielski w stopniu komunikatywnym oraz jesteś gotowy do wyjazdów służbowych to DOŁĄCZ DO NAS. Twoim dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze klienta, ale jeśli go nie masz to wszystkiego Cię nauczymy.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych, wycena produktów i prac oraz opracowywanie opisów technicznych stosowanych produktów/technologii. Ponadto zapewnisz merytoryczne doradztwo w dziale sprzedaży oraz techniczne wsparcie dla naszych klientów.

Co oferujemy?

Decydując się na pracę z nami zyskujesz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze. Zapewnimy Ci konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości dopasowanej do Twoich kompetencji oraz dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8 -16 – weekendy są czasem tylko dla Ciebie. Będąc częścią naszego zespołu pracujesz w międzynarodowym środowisku, zdobywasz cenne doświadczenie i poszerzasz w praktyce zdobytą wiedzę.

Nie przegap szansy na dynamiczny start zawodowy – APLIKUJ już teraz!

Na Twoje pytania z chęcią odpowiemy pod nr tel. 506 561 604.