w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Specjalista ds. Obsługi Posprzedażowej

Aleksandrów Łódzki, łódzkie, Polska
200 dni temu

To ogłoszenie wygasło 165 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Posprzedażowej.

Specjalista ds. Obsługi Posprzedażowej

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Region: łódzkie

Nasze oczekiwania:

Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne oraz min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku? Swobodnie komunikujesz się w jęz. angielskim i znasz zagadnienia z obszaru silników elektrycznych?

Jeśli odpowiedziałeś/łaś TAK na powyższe pytania - to prawdopodobnie jesteś osobą, której szukamy!

Do Twoich zadań będzie należało tworzenie i realizowanie polityki obsługi posprzedażowej, w tym analizowanie przyczyn uszkodzeń i poszukiwanie rozwiązań poprawy jakościowej oferowanych produktów, monitorowanie efektów podejmowanych działań oraz obsługiwanie systemów reklamacji.

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy:

Ty dbasz o naszych Klientów, a my dbamy o Ciebie, dlatego zapewnimy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z konkurencyjnym wynagrodzeniem zasadniczym i systemem prywatnej opieki medycznej! Szanujemy Twoje życie prywatne, dlatego pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 - weekendy są dla Ciebie.

Dołączając do nas zyskujesz nowe perspektywy zawodowe - możliwość podnoszenia swoich kompetencji oraz dynamicznego rozwoju w międzynarodowym środowisku.

 

Jesteśmy przekonani, że to oferta dla Ciebie! APLIKUJ już teraz!

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod nr 506 561 604.

Aplikuj teraz

Praca w mieście