w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Specjalista ds. zakupów - także bez doświadczenia

Łódź, łódzkie, Polska
46 dni temu

To ogłoszenie wygasło 10 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Zakupów.

Specjalista ds. zakupów - także bez doświadczenia

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby posiadającej wykształcenie wyższe lub studiującej (preferowane kierunki logistyka/ ekonomia) i swobodnie posługującej się językiem angielskim. Jeśli jesteś także komunikatywny/-a oraz wykazujesz się umiejętnościami analitycznymi – jesteś kandydatem, na którego czekamy!

Jakie będą Twoje zadania?

W naszym zespole będziesz zajmował/-a się wprowadzaniem i aktualizacją danych, m.in. cen i warunków współpracy z kontrahentami w systemie SAP, pozyskiwaniem deklaracji preferencyjnego pochodzenia oraz wdrażaniem narzędzia ASCC z dostawcami

Co zyskujesz pracując z nami?

Oferujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w tym możliwość pracy w wymiarze ¾ etatu. Zyskujesz konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz dofinansowanie do systemu prywatnej opieki medycznej. Możesz swobodnie kontynuować naukę lub oddawać się swoim pasjom, ponieważ weekendy są wolne, a na co dzień pracujemy od 8 do 16. Twoim kapitałem będzie także szansa dynamicznego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku oraz możliwość praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy.

Zyskaj to i jeszcze więcej - WYŚLIJ swoje CV! Czekamy właśnie na Ciebie!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr. 506 561 604.

Aplikuj teraz

Praca w mieście