Projektant/Inżynier budowy

Łódź, łódzkie, Polska
13 dni temu

DP System Sp. z o.o.

DP System jest firmą inżynierską specjalizującą się w realizacji projektów wielobranżowych. Szczególne kompetencje i referencje posiadamy w następujących sektorach: automatyki przemysłowej, kolejowej i technicznego utrzymania nieruchomości.

 W związku z realizowanymi i planowanymi projektami inwestycyjnymi poszukujemy
doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miasto: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie projektów z zakresu elektryki i automatyki,
  • Rysowanie rysunków i schematów technicznych,
  • Przygotowywanie obliczeń projektowych,
  • Udział w koordynacjach międzybranżowych,
  • Udział w uruchomieniach, współpraca w podwykonawcami i grupami montażowymi,
  • Nadzór nad prefabrykacją zaprojektowanych szaf.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku elektrotechnika lub pokrewnym,
  • Doświadczenie zawodowe: minimum 1 rok,
  • Znajomość wytycznych i standardów projektowania, dobra znajomość programu AutoCad i Eplan,
  • Uprawnienia SEP od 1kV,
  • Cechy osobowości: kreatywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Narzędzia niezbędne do pracy: telefon, komputer,
  • Szansę zdobycia cennego i poszukiwanego na rynku pracy doświadczenia zawodowego,
  • Wynagrodzenie zgodnie z kompetencjami i umiejętnościami,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość korzystania z pakietu socjalnego po okresie próbnym (Karta MULTISPORT),
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia GENERALI.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie:

1.        CV i listu motywacyjnego za pomocą Aplikuj teraz

2.        Wpisane w temacie wiadomości: CV – Projektant/Inżynier budowy.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, odpowiadającymi naszym wymaganiom.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest DP System Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (91-492), przy ul. Bema 61, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sadowego pod nr KRS: 217203, NIP: 728-253-88-13, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Projektant/Inżynier budowy. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO”.