Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Lakiernik

Miejsce pracy: Świdnik

Nr. ref.: a0t4H00000pM1vaQAC

Obowiązki:

  • przygotowanie elementów do lakierowania (szpachlowanie, gruntowanie)
  • lakierowanie w kabinach lakierniczych,
  • kontrola jakościowa przed i po malowaniu,
  • monitorowanie przebiegu procesu lakierowania.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne lub zawodowe,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy lakierniczej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych (suwmiarka, mikromierz),
  • zdolności manualne,
  • szybkość uczenia się,
  • sumienność oraz zaangażowania w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia wraz z systemem premiowym (na początek 2800 zł brutto/miesiąc + system premiowy ok 550 zł brutto/miesiąc),
  • cały etat,
  • pracę w systemie zmianowym.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.