Dynamicznie rozwijająca się spółka AWM Budownictwo S.A. realizująca jako Generalny Wykonawca inwestycje budowlane na terenie Wrocławia i okolic, zatrudni osobę
na stanowisko:

Inżynier Budowy - Majster

Miejsce pracy: Wrocław i teren Dolnego Śląska

Zakres zadań:

  • Nadzór nad realizacją robót prowadzonych w siłach własnych.
  • Koordynacja prac podwykonawców.
  • Obmiarowanie wykonanych prac stanowiące podstawę do rozliczenia robót
    z podwykonawcami.
  • Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości.
  • Nadzór nad wykonywaniem prac zgodnie z projektem.
  • Prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z Prawem Budowlanym.
  • Tworzenie na bieżąco dokumentacji powykonawczej.
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne budowlane – technik lub inżynier.
  • Znajomości prawa budowlanego, prawa pracy i przepisów BHP.
  • Chęć do nauki i dyspozycyjność.

Oferta:

  • Zatrudnienie w firmie będącej Liderem wśród firm wykonawczych na Dolnym Śląsku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • Praca w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia i zaangażowania.

Aplikacje należy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj teraz"
lub telefonicznie nr: 600 920 033

Administratorem Pani/Pana danych osobowych zbieranych w związku z rekrutacją jest spółka
AWM Budownictwo S.A. z siedzibą we Wrocławiu.

Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się w poniższym linku: http://www.awmbudownictwo.pl/rodo/