Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy Pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, działającego w obszarze składowania odpadów komunalnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Doświadczony Pracownik Działu Kadr i Płac

Miejsce pracy: Nowa Sól, Zielona Góra, Głogów, Żagań
Region: lubuskie

NASZA OFERTA:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • dodatki okolicznościowe
  • dostęp do prywat​nej opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty sportowej

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenia zawodowego w obszarze kadrowo-płacowym
  • znajomości programu Płatnik oraz akrusza kalkulacyjnego Excel
  • samodzielności w realizacji zleconych zadań
  • znajomości programu SAP HR - jako dodatkowy atut

ZAKRES ZADAŃ:

  • czynności związane z prowadzeniem dokumentacji kadrowej
  • rozliczanie czasu pracy oraz naliczanie wynagrodzeń pracownikom
  • rozliczanie zwolnień lekarskich oraz urlopów
  • stała współpraca z ZUS
  • inne czynności kadrowo-płacowe

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij swoją aplikację na link podany w ogłoszeniu :)

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.