Wadwicz Grupa Sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania  stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Aktualnie dla naszego klienta - lidera branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Analityk Danych

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Wymagane kompetencje:

  • Znajomość technik zbierania i analizy wymagań biznesowych
  • Obsługa PC oraz biegła znajomość MS Office (w szczególności: MS Access, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Zadania do realizacji na stanowisku pracy:

  • Przetwarzanie, sporządzenie analiz i raportów wynikających z realizacji zadań w wielu bazach excelowych i systemach informatycznych
  • Przygotowanie raportów do rozliczeń agentów i sieci własnej sprzedaży z nowych wskaźników jakościowych Lista Kontrolna Dystrykt Menedżera
  • Przygotowanie raportów do rozliczeń agentów i sieci własnej sprzedaży z nowych wskaźników jakościowych Kontrola Sklepu (Store Check) - kontrola zewnętrzna;
  • Przygotowanie raportów do rozliczeń agentów i sieci własnej sprzedaży z nowych wskaźników jakościowych Tajemniczy Klient
  • Przedstawienie wyników jakościowych na wykresach i w formie prezentacji
  • Komunikacja i aktywna współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość skorzystania z pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego oraz karty MultiSport (system Benefit)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aplikacje prosimy składać poprzez formularz dostępny pod poniższym przyciskiem

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.