Inżynier jakości dostawców SQA

Wrocław, dolnośląskie, Polska
4 dni temu

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Czynny udział w projekcie greenfield
  • Bogaty pakiet benefitów m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Darmowe lekcje języka angielskiego
  • Kantynę pracowniczą – dofinansowane obiady, dania koreańskie, duży wybór deserów
  • Strefę relaksu m. in. stół do ping-ponga, piłkarzyki
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe – szansa na odbycie szkoleń w HQ w Korei

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami
  • Kontrola jakości dostawców, ocena dostawcy
  • Audyty procesu zgodnie z VDA6.3
  • Audyty sytemu jakości według wymagań LGC
  • Audyty nowych, przyszłych dostawców
  • Zatwierdzenia PPAP
  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych z dostawcą
  • Zatwierdzanie procesów zmian od dostawców (4M)
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz
  • Audyty R@R (Run at Rate)
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży automotive
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością (preferowana znajomość IATF 16949)
  • Znajomość 8D, FMEA, PPAP, MSA; SPC
  • Certyfikat Audytora VDA 6.3
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność, gotowość na delegacje zagraniczne (Europa)
  • Bardzo dobra organizacja czasu i umiejętność zorganizowania własnego stanowiska pracy
  • Biegła znajomość pakietu MS Office ( w szczególności Excel i Power Point)
  • Znajomość metod rozwiązywania problemów jakościowych i przeprowadzania analiz statystycznych
  • Umiejętność działania pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista